KONZEKO

Prejsť na obsah
Zber a zhodnocovanie odpadových olejov na celom území Slovenska.
Spoločnosť disponuje vlastnými vozidlami splňajúcimi parametre ADR pre prepravu nebezpečných látok.

AKTUÁLNE13.11.2023
Nové dokumenty
---
Do sekcie na stiahnutie sme doplnili aktuálny dokument IPKZ (Aktuálne).
---
KONZEKO, spol. s r. o. je autorizovaná spoločnosť zameraná predovšetkým na zber a zhodnocovanie odpadových olejov na celom území Slovenska. Ďalšou z činností je nakladanie s nebezpečnými odpadmi a poskytovanie riešení pre odpadové hospodárstvo a odber odpadov, vrátane komplexnej starostlivosti o legislatívne požiadavky u jednotlivých zákazníkov.

Počas svojho pôsobenia zaujala významné miesto na trhu nakladania  s odpadmi. Stala sa priekopníkom v oblasti spracovania odpadových olejov a dnes patrí k lídrom a k najvýznamnejším podnikom v tejto činnosti na Slovensku.

Spolupráca s našou spoločnosťou, je zárukou ekologického zhodnotenia odpadových olejov technológiou, ktorá  spĺňa kritériá kladené na BAT technológie.

Výsledkom spracovania odpadových olejov sú základové oleje, resp. surovina pre výrobu strojových a mazacích olejov, vykurovacie oleje a fluxačný olej.

Systém práce „zber - spracovanie – predaj“ zároveň umožňuje ponúknuť svojim zákazníkom najvýhodnejšie ekonomické podmienky odberu odpadových olejov.


Návrat na obsah